Podsumowanie na zakończenie!

triathlon-ghostbikers-1

Kolejny Triathlon Z Przymrużeniem Oka już za nami. Wspólnie pokazaliśmy, że sport to przede wszystkim dobra zabawa. Udowodniliśmy również, że sport to nie tylko rywalizacja, lecz również współpraca.

triathlon-ghostbikers-3

W dwuosobowych drużynach uczestnicy zmagali się z biegiem na czas, jazdą rikszą oraz pływaniem w kajaku. Swoich sił w zmaganiach sportowych można było popróbować wraz z kolegą, koleżanką, partnerem, jak również z dziećmi, których nam nie brakowało.

triathlon-ghostbikers-2

Między konkurencjami zawodnicy mogli skorzystać z wielu towarzyszących atrakcji, takich jak ścianka wspinaczkowa, siatkówka plażowa, zajęcia fitness prowadzone przez instruktorów wspaniałych z 3maj4mę czy serwis rowerów z Rometu.

triathlon-ghostbikers-4

Impreza zakończyła się inauguracją najlepszych, odznaczeniem medalami wszystkich uczestników oraz wspólnym grillowaniem uzupełniającym stratę zgubionych kalorii.

triathlon-ghostbikers-5

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w imprezie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami za rok w jeszcze większym gronie.

triathlon-ghostbikers-6