Lista startowa

Ostatnia aktualizacja: 9 lipca 2015 r.
Legenda: $ – wpisowe potwierdzone

Kategoria Rodzinna:

LP   Drużyna Zawodnik 1 Zawodnik 2
1 $ PopiTeam Tomasz Popiołek Julia Popiołek
2 $ Franki Rafał Frankiewicz Konrad Frankiewicz
3 $ Wesołki Pawel Szastak Piotr Szastak
4 $ Dudusie Julia Dudek Łukasz Dudek
5 $ Tuptusie Madzia Międzik Jacek Międzik
6 $ Piskorze z MGB Jarosław Piskorz Julia Piskorz
7 $ DUMBALERS MGB Tomasz Kaleta Sebastian Kaleta
8 Borkowscy Dominika Borkowska Przemysław Borkowski
9 $ Moskwa Przemysław Moskwa Justyna Moskwa
10 $ Starsze Piskorze z MGB Krzysztof Piskorz Wiktoria Piskorz
11 $ MGB ORANGE POWER Damian Nitecki Kamil Madeja
12 $ BEST FRIEND’S TEAM Grzegorz Sas Izabela Sas
13 $ Pikaczu Andrzej Pasoń Sebastian Kowalski
14 $ Zające Jagoda Jędruchniewicz Dariusz Jędruchniewicz
15 $ BARTKI Artur Furman Bartosz Furman
16 $ Przczułki Marek Morawski Maja Morawska
17 $ Matyldki Marek Morawski Matylda Morawska
18 $ Marcelinki Marek Morawski Marcelina Morawska
19 $ Mała i Dużi Kasia Ziółkowska Tymon Ziółkowski
20 $ Kossmmos Team Anna Kosmala Monika Kosmala
21 $ Liski Natalia Zachariasz Aleksander Zachariasz
22 $ Wilczki Grzegorz Karwacik Alan Karwacik
23 Jastrzębie Mateusz Jastrzębski Janusz Jastrzębski
24 $ Paksiki Szymon Paks Radosław Paks
25 $ W pogoni za duchem Aleksandra Matysiak Amelia Matysiak
26 $ Szalone Truskawki Milena Kubicka Jarosław Kubicki

Kategoria Open:

LP   Drużyna Zawodnik 1 Zawodnik 2
1 $ Han strzelał pierwszy Katarzyna Malarek-Penkala Lukasz Penkala
2 $ Feriza Iza Ciesielska Grzegorz Ferczykowski
3 $ MIETKI W&K Wojciech Głowacz Karolina Rosikoń
4 $ Silesia Runners Club Witold Wildner Małgorzata Kuna
5 $ Doboszki Kasia Dobosz Maciek Dobosz
6 $ Kwiat Miechowic Aleksandra Madeja Beata Adamczyk-Nowak
7 $ Flip I Flap:) Kasia Zimnolkobyłka Andrzej Kobyłka
8 $ MGB IRON&STEEL Joanna Zalewska-Żelazny Jacek Chuchla
9 $ Zespół niespokojnych nóg Paweł Kaleta Joanna Pieczyńska
10 $ Krejzole Magdalena Tetlak Paweł Tetlak
11 $ W pogoni za Ghostem Ewa Biernat Marlena Jarzębowska
12 $ mg&mg Magdalena Grzyb Marta Kołodziej-Gamrat
13 $ Kalinowa City Sosnowiec 2 Aneta Lis Mariusz Lis
14 $ Timon i Pumba – MGB Arkadiusz Gorczycki Dawid Szkopkowski
15 $ Rabidus Marta Noga Adam Ratuszny
16 $ Loża Szyderców (filia Katowice) Aleksandra Szeliga Paweł Szymczyk
17 $ FC TRP Artur Wieczorek Kamil Molo
18 $ Piękny i Bestia Aleksander Lech Sylwia Frydrysiak
19 $ Mohikanie Dariusz Gnat Marcin Nowak
20 $ Wściekłe króliki Sebastian Żero Dagmara Noga
21 Sroczki Izabela Sroczyńska Sebastian Sroczyński
22 $ BUCZACZE Justyna Dańczak Wojciech Krzywda
23 $ AIESEC Phoebe Tang Rosanne Lau
24 $ Rodzinka.pl Tomasz Słabosz Ewa Słabosz
25 $ TARDUS Katarzyna Wójcik Anna Czaicka
26 $ Latosiki Anna Latos Rafał Latos
27 RybkaTeam Kamila Klimek-Marszałek Krzysztof Marszałek
28 $ JaNieCe Piotr Żero Paulina Gajkowska
29 $ Terminatorzy Paweł Bucki Patrycja Kołacz
30 $ Fafole Krystian Szędzielorz Grzegorz Kozieł
31 $ Szefowierolet Grzegorz Wodecki Mateusz Wodecki
32 $ Moniczki Marek Morawski Monika Morawska
33 $ P&M Team Paweł Sas Marcin Płusa

Zapraszamy do zapisów!