Wyniki 2014

Kategoria Rodzinna:

M Drużyna (Numer) Zawodnik 1 Zawodnik 2 Czas
1 4GUMY (19) Jacek Mirowski Olaf Alencynowicz 07:42,93
2 Faworyci tych zawodów (36) Artur Margas Kinga Margas 07:50,41
3 —– (39) Jacek Siwy Marcel Szczawiński 08:01,89
4 Dudusie (29) Łukasz Dudek Julia Dudek 08:13,62
5 Faworyci bukmacherów (25) Marek Morawski Marcelina Morawska 08:29,97
6 Piękna i Bestia (27) Marek Morawski Maja Morawska 08:31,31
7 Faworyci Bukmacherów 13 (26) Marek Morawski Matylda Morawska 08:32,78
8 Tropiciele (16) Witold Fedorko Tymoteusz Fedorko 08:34,43
9 Latosiki (14) Rafał Latos Mateusz Latos 08:48,66
10 White 2 (45) Tomasz Białas Michał Białas 09:54,41
11 Rodzinka na szóstke! (30) Krzystanek Anna Mateusz Huptyś 09:58,33
12 KOSSMMOS (31) Monika Kosmala Ania Kosmala 10:24,18
13 Hela Ghostbikers (35) Marlena Szostek Kacper Szostek 11:21,68
14 Młodzi Gniewni (46) Dominik Kasprzyk Oskar Kasprzyk 11:34,37
15 Biegiem marsz! (20) Agata Kładź Marta Kładź 12:46,64
16 Odwagi (43) Odwaga Sebastian Michalina Odwaga 13:01,47

Kategoria Open:

M Drużyna (Numer) Zawodnik 1 Zawodnik 2 Czas
1 Wieczorki (6) Artur Wieczorek Piotr Wieczorek 06:54,84
2 Pierwsze miejsce zajęła drużyna Krzysztofów (18) Krzysztof Stachyra Krzysztof Kidawa 07:16,75
3 Mohikanie (10) Dariusz Gnat Małgorzata Gajos 07:22,67
4 GroBiaki (12) Łukasz Ducki Adam Baran 07:29,22
5 Wataha Czerwonego Kapturka 1 (17) Karolina Tkaczyk Kinga Alencynowicz 07:30,42
6 Alberciki (1) Dawid Patyk Paweł Uniejewski 07:31,78
7 Koksy (38) Ewa Biernat Robert Czernik 07:38,73
8 Sorry, where is the toilet (23) Radosław Grzanka Alexander Łabuś 07:39,64
9 Kalinowa City Sosnowiec (15) Aneta Lis Mariusz Lis 07:43,51
10 Piguły (44) Włodzimierz Ścisły Beata Kasprzyk 07:46,43
11 Głupi i Głupsza (13) Katarzyna Winnicka Adam Ratuszny 07:49,83
12 Miętowe rumianki (22) Pielech Halina Dębska Anna 08:06,71
13 t0mi_teAm (9) Ewa Słabosz Tomasz Słabosz 08:06,72
14 LASKOWIKI (24) Przemek Laskowski Karina Laskowska 08:08,70
15 Ciągnij mnie! (33) Joanna Potęga Zbigniew Koloda 08:12,89
16 Pieleszki (32) Janusz Pielech Halina Pielech 08:13,83
17 Wściekłe króliki (4) Sebastian Żero Dagmara Noga-Kursa 08:16,13
18 KO-FE-ina (21) Agnieszka Koszek Grzegorz Ferczykowski 08:19,23
19 Zakochani (28) Marek Morawski Monika Morawska 08:20,31
20 3maj 4mę Team (34) Dobrusia Leszczyńska Sebastian Glonek 08:29,93
21 Natanki (8) Adam Dudek Kamila Kaczmarkiewicz 08:40,01
22 Wataha Czerwonego Kapturka 2 (7) Monika Hałas Katarzyna Sałecka 09:05,84
23 White (41) Tomasz Białas Agata Białas 09:13,50
24 Muminki (11) Radosław Kasprowski Marlena Jarzębowska 09:21,59
25 CZIKOKS i CZAK (3) Wojciech Krzywda Krystian Szędzielorz 09:41,48
26 Duszki (37) Joanna Kołda Aleksandra Chrapek 09:55,30
27 Dzikie krasnale (5) Mateusz Dyczka Karolina Wędrychowicz 11:09,03
28 Piękny i Bestia (40) Marcin Płusa Kamila Urbańska 11:56,29
29 Odwagi (42) Sebastian Odwaga Magdalena Odwaga 14:38,11