Wyniki

Triathlon z przymrużeniem oka

Edycja 4, 11 lipca 2015 r.

Kategoria Rodzinna:

M Drużyna (Numer) Czasy (M) Całkowity
1 Matyldki (41)
Marek Morawski
Matylda Morawska
B: 1m 26s (15)
K: 6m 17s (1)
R: 1m 46s (1)
9m 29s
2 Dudusie (60)
Julia Dudek
Łukasz Dudek
B: 1m 24s (11)
K: 6m 35s (7)
R: 1m 48s (2)
9m 47s
3 Starsze Piskorze z MGB (59)
Krzysztof Piskorz
Wiktoria Piskorz
B: 1m 11s (1)
K: 6m 27s (4)
R: 2m 11s (11)
9m 49s
4 BEST FRIEND’S TEAM (10)
Grzegorz Sas
Izabela Sas
B: 1m 16s (5)
K: 6m 45s (11)
R: 1m 57s (6)
9m 58s
5 Franki (2)
Rafał Frankiewicz
Konrad Frankiewicz
B: 1m 17s (6)
K: 6m 52s (12)
R: 1m 55s (4)
10m 4s
6 Zające (31)
Jagoda Jędruchniewicz
Dariusz Jędruchniewicz
B: 1m 26s (15)
K: 6m 35s (7)
R: 2m 4s (9)
10m 5s
6 Matyski (53)
Matys Tomasz
Matys Martyna
B: 1m 24s (11)
K: 6m 22s (2)
R: 2m 19s (13)
10m 5s
8 Tuptusie (8)
Madzia Międzik
Jacek Międzik
B: 1m 29s (19)
K: 6m 33s (5)
R: 2m 9s (10)
10m 11s
9 Marcelinki (47)
Marek Morawski
Marcelina Morawska
B: 1m 17s (6)
K: 6m 23s (3)
R: 2m 32s (21)
10m 12s
10 Piskorze z MGB (54)
Jarosław Piskorz
Julia Piskorz
B: 1m 31s (20)
K: 6m 35s (7)
R: 2m 17s (12)
10m 23s
11 Wesołki (4)
Pawel Szastak
Piotr Szastak
B: 1m 28s (18)
K: 7m 0s (13)
R: 1m 58s (7)
10m 26s
12 Moskwa (5)
Przemysław Moskwa
Justyna Moskwa
B: 1m 45s (23)
K: 6m 43s (10)
R: 2m 0s (8)
10m 28s
12 BARTKI (20)
Artur Furman
Bartosz Furman
B: 1m 11s (1)
K: 6m 34s (6)
R: 2m 43s (23)
10m 28s
14 Wilczki (30)
Grzegorz Karwacik
Alan Karwacik
B: 1m 19s (9)
K: 7m 17s (17)
R: 2m 27s (17)
11m 3s
15 PopiTeam (26)
Tomasz Popiołek
Julia Popiołek
B: 1m 15s (3)
K: 8m 4s (20)
R: 1m 51s (3)
11m 10s
16 DUMBALERS MGB (51)
Tomasz Kaleta
Sebastian Kaleta
B: 1m 41s (22)
K: 7m 0s (13)
R: 2m 31s (20)
11m 12s
17 Paksiki (40)
Szymon Paks
Radosław Paks
B: 1m 18s (8)
K: 7m 42s (18)
R: 2m 24s (15)
11m 24s
18 Kossmmos Team (1)
Anna Kosmala
Monika Kosmala
B: 1m 35s (21)
K: 7m 13s (16)
R: 2m 37s (22)
11m 25s
19 Szalone Truskawki (36)
Milena Kubicka
Jarosław Kubicki
B: 1m 25s (14)
K: 8m 32s (21)
R: 1m 56s (5)
11m 53s
20 Liski (21)
Natalia Zachariasz
Aleksander Zachariasz
B: 1m 47s (24)
K: 7m 54s (19)
R: 2m 30s (18)
12m 11s
21 Mała i Dużi (49)
Kasia Ziółkowska
Tymon Ziółkowski
B: 2m 40s (25)
K: 7m 0s (13)
R: 2m 48s (24)
12m 28s
22 MGB ORANGE POWER (14)
Damian Nitecki
Kamil Madeja
B: 1m 26s (15)
K: 11m 48s (22)
R: 2m 30s (18)
15m 44s
23 W pogoni za duchem (12)
Aleksandra Matysiak
Amelia Matysiak
B: 1m 24s (11)
K: 12m 55s (23)
R: 2m 24s (15)
16m 43s
24 Przczułki (39)
Marek Morawski
Maja Morawska
B: 1m 19s (9)
K: –
R: 2m 19s (13)
3m 38s
25 Pikaczu (25)
Andrzej Pasoń
Sebastian Kowalski
B: 1m 15s (3)
K: –
R: –
1m 15s

Objaśnienia: B – bieg, K – kajak, R – riksza

Kategoria Open:

M Drużyna (Numer) Czasy Całkowity
1 FC TRP (44)
Artur Wieczorek
Kamil Molo
B: 1m 7s (3)
K: 5m 38s (3)
R: 1m 43s (2)
8m 28s
2 Terminatorzy (35)
Paweł Bucki
Patrycja Kołacz
B: 1m 11s (8)
K: 5m 16s (1)
R: 2m 19s (20)
8m 46s
3 Mohikanie (29)
Dariusz Gnat
Marcin Nowak
B: 1m 12s (11)
K: 5m 52s (7)
R: 1m 43s (2)
8m 47s
4 Uchodźcy z Czeczeni (13)
Tomasz Słabosz
Krzysztof Flis
B: 1m 14s (14)
K: 5m 48s (6)
R: 1m 52s (4)
8m 54s
5 Timon i Pumba – MGB (18)
Arkadiusz Gorczycki
Dawid Szkopkowski
B: 1m 1s (1)
K: 6m 3s (12)
R: 1m 56s (5)
9m 0s
6 MGB IRON&STEEL (3)
Joanna Zalewska-Żelazny
Jacek Chuchla
B: 1m 9s (6)
K: 5m 43s (4)
R: 2m 9s (10)
9m 1s
6 MIETKI W&K (23)
Wojciech Głowacz
Patryk Paściak
B: 1m 7s (3)
K: 6m 12s (17)
R: 1m 42s (1)
9m 1s
8 Flip I Flap:) (32)
Kasia Zimnolkobyłka
Andrzej Kobyłka
B: 1m 18s (21)
K: 5m 35s (2)
R: 2m 15s (17)
9m 8s
9 Fafole (38)
Krystian Szędzielorz
Grzegorz Kozieł
B: 1m 5s (2)
K: 6m 5s (13)
R: 1m 59s (6)
9m 9s
10 Kwiat Miechowic (6)
Aleksandra Madeja
Beata Adamczyk-Nowak
B: 1m 12s (11)
K: 5m 55s (9)
R: 2m 12s (12)
9m 19s
10 Han strzelał pierwszy (11)
Katarzyna Malarek-Penkala
Lukasz Penkala
B: 1m 10s (7)
K: 6m 1s (11)
R: 2m 8s (8)
9m 19s
12 Krejzole (52)
Magdalena Tetlak
Paweł Tetlak
B: 1m 17s (19)
K: 5m 47s (5)
R: 2m 16s (18)
9m 20s
13 Kalinowa City Sosnowiec (9)
Aneta Lis
Mariusz Lis
B: 1m 14s (14)
K: 6m 6s (15)
R: 2m 8s (8)
9m 28s
13 Feriza (46)
Iza Ciesielska
Grzegorz Ferczykowski
B: 1m 16s (17)
K: 6m 13s (19)
R: 1m 59s (6)
9m 28s
15 P&M Team (0)
Paweł Sas
Marcin Płusa
B: 1m 12s (11)
K: 6m 5s (13)
R: 2m 12s (12)
9m 29s
16 Zespół niespokojnych nóg (50)
Paweł Kaleta
Joanna Pieczyńska
B: 1m 22s (27)
K: 5m 54s (8)
R: 2m 17s (19)
9m 33s
17 Wściekłe króliki (33)
Sebastian Żero
Dagmara Noga
B: 1m 17s (19)
K: 5m 57s (10)
R: 2m 26s (24)
9m 40s
18 Moniczki (37)
Marek Morawski
Monika Morawska
B: 1m 18s (21)
K: 6m 12s (17)
R: 2m 19s (20)
9m 49s
19 Loża Szyderców (filia Katowice) (28)
Aleksandra Szeliga
Paweł Szymczyk
B: 1m 25s (30)
K: 6m 17s (20)
R: 2m 11s (11)
9m 53s
20 Doboszki (17)
Kasia Dobosz
Maciek Dobosz
B: 1m 18s (21)
K: 6m 25s (23)
R: 2m 12s (12)
9m 55s
21 JaNieCe (34)
Piotr Żero
Paulina Gajkowska
B: 1m 21s (26)
K: 6m 6s (15)
R: 2m 35s (28)
10m 2s
22 Misiaki Pysiaki (24)
Diana Skorus
Paweł Kapuścik
B: 1m 11s (8)
K: 6m 35s (26)
R: 2m 31s (27)
10m 17s
22 BUCZACZE (42)
Justyna Dańczak
Wojciech Krzywda
B: 1m 11s (8)
K: 6m 38s (27)
R: 2m 28s (25)
10m 17s
22 Rabidus (43)
Marta Noga
Adam Ratuszny
B: 1m 20s (25)
K: 6m 20s (21)
R: 2m 37s (29)
10m 17s
25 TARDUS (48)
Katarzyna Wójcik
Anna Czaicka
B: 1m 25s (30)
K: 6m 33s (25)
R: 2m 25s (23)
10m 23s
26 Latosiki (22)
Anna Latos
Rafał Latos
B: 1m 48s (33)
K: 6m 27s (24)
R: 2m 12s (12)
10m 27s
26 RybkaTeam (55)
Kamila Klimek-Marszałek
Krzysztof Marszałek
B: 1m 8s (5)
K: 6m 51s (28)
R: 2m 28s (25)
10m 27s
28 Piękny i Bestia (45)
Aleksander Lech
Sylwia Frydrysiak
B: 1m 19s (24)
K: 6m 23s (22)
R: 3m 16s (33)
10m 58s
29 Szefowierolet (15)
Grzegorz Wodecki
Adam Robak
B: 1m 22s (27)
K: 7m 10s (29)
R: 2m 40s (30)
11m 12s
29 W pogoni za Ghostem (7)
Agnieszka Makowska
Marlena Jarzębowska
B: 1m 23s (29)
K: 7m 25s (30)
R: 2m 24s (22)
11m 12s
31 mg&mg (16)
Magdalena Grzyb
Marta Kołodziej-Gamrat
B: 1m 28s (32)
K: 7m 37s (31)
R: 2m 59s (32)
12m 4s
32 Misie Gabrysie (27)
Daniel Gabryś
Roksana Koziak
B: 1m 16s (17)
K: 9m 45s (32)
R: 2m 54s (31)
13m 55s
33 Minionki (19)
Julia Wrocławek
Kamil Hachuła
B: 1m 15s (16)
K: 11m 28s (33)
R: 2m 12s (12)
14m 55s

Objaśnienia: B – bieg, K – kajak, R – riksza

2 komentarze

  1. […] wyników dla najlepszych drużyn! W ramach […]